Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Jak zabezpieczać łóżka przeznaczone dla osób z problemem nietrzymania moczu?

2021-01-05
Jak zabezpieczać łóżka przeznaczone dla osób z problemem nietrzymania moczu?

Nietrzymanie moczu u dorosłych stanowi wstydliwy i utrudniający codzienne funkcjonowanie problem. Dolegliwość ta dotyczy zarówno kobiet, jak i mężczyzn w różnym wieku, częściej jednak cierpią na nią panie. Nietrzymanie moczu, które definiuje się jako niezamierzone, czyli odbywające się wbrew naszej woli częściowe bądź całkowite opróżnienie pęcherza, może mieć różne przyczyny i odmienny charakter. Wspomniane schorzenie wpływa negatywnie na stan cierpiących na nie osób, w tym na ich spokojny sen.

Wysypianie się jest niezwykle istotne z medycznego punktu widzenia. Podczas snu następuje intensywna odbudowa organizmu, dlatego bezsenność upośledza pracę układu odpornościowego i hormonalnego. Przewlekłe niewysypianie się prowadzi do wielu poważnych schorzeń. Ponadto wywołuje problemy z koncentracją i pamięcią oraz odpowiada za zły nastrój i brak energii. Z pomocą cierpiącym na nietrzymanie moczu przychodzą producenci tworzący produkty ułatwiające im codzienne życie.

Zdrowy i regenerujący sen

W asortymencie naszego sklepu znajdują się najwyższej klasy artykuły służące do zabezpieczenia łóżka przed wilgocią i innymi zabrudzeniami. Dzięki nim osoby zmagające się z problemem nietrzymania moczu mogą spokojnie zasnąć bez obawy o przemoczenie materaca. Specjalne akcesoria ochronne do materaca posiadają wiele zalet: zabezpieczają łóżko przed brudem, zwiększają komfort snu, obniżają poziom stresu. Dlatego warto zdecydować się na ich zakup – nie tylko w przypadku dorosłych cierpiących na nietrzymanie moczu, ale również niemowlaków oraz małych dzieci uczących się spać bez pieluszki. 

Naszym klientom proponujemy artykuły pochodzące od najlepszych producentów, w tym następujące akcesoria:

podkłady nieprzemakalne – wodoodporne i paroprzepuszczalne zabezpieczenia chroniące przed nagłym zmoczeniem, przy czym paroprzepuszczalność pozwala zachować właściwą cyrkulację powietrza; do ich produkcji stosuje się przeważnie bawełnę wzmocnioną od spodu warstwą membrany poliuretanowej czy innego rodzaju laminatu; produkty te są niezwykle dyskretne (po rozłożeniu prześcieradła stają się niewidoczne),
wodoodporne nakładki na materace, które zapobiegają wsiąkaniu płynnych substancji do wnętrza materaca, w tym moczu, i do których produkcji stosuje się przede wszystkim bawełnę oraz membranę PU (poliuretan); wskazane artykuły wchłaniają wilgoć, przepuszczają powietrze, pozwalają na spokojny sen,
nieprzemakalne prześcieradła niewymagające stosowania dodatkowego prześcieradła – te wodoodporne produkty skutecznie chronią materac przed zmoczeniem (są odporne na działanie moczu i krwi); ich część nawierzchnią wykonuje się najczęściej z bawełny, mikrofibry lub polaru, spodnią natomiast z nieblokującej przepływu powietrza membrany PCV (polichlorek winylu); w ofercie naszego sklepu znajdują się również prześcieradła nieprzemakalne przeznaczone do dziecięcych wózków typu gondola, które idealnie dopasowują się do małego materaca.

Wszystkie sprzedawane przez nas akcesoria ochronne do materaca są bezpieczne dla alergików i przyjazne dla skóry, a ponadto dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach.

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2021
pixel