Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

Podkłady higieniczne polecane na łóżko

Podkłady higieniczne to produkty, które mogą znacząco ułatwić pielęgnację osób leżących i przyczynić się do utrzymania higieny w łóżku. Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z osobami starszymi, niepełnosprawnymi czy chorymi, stosowanie podkładów higienicznych może przynieść wiele korzyści zarówno dla opiekunów, jak i pacjentów.

Czytaj więcej
Z czego wynika popularność prześcieradeł frotte?

Prześcieradła frotte są jednym z najpopularniejszych produktów tekstylnych na rynku. Ich zastosowanie w łóżku jest niezbędne, ponieważ zabezpieczają materac przed zabrudzeniami i przedłużają jego żywotność. Ze względu na szereg pozytywnych cech ten typ prześcieradeł jest zdecydowanie najpopularniejszy. Sprawdzają się zarówno do łóżeczek dziecięcych, jak i do zabezpieczania normalnych wymiarów materaców.

Czytaj więcej
Czy maseczki jednorazowe można nosić po wielokroć?
Pojawienie się pandemii w Polsce spowodowało wiele zmian w życiu każdego z nas. Na początku chodziło przede wszystkim o kwestie związane z higieną i dystansem społecznym. W związku z tym pojawił się wówczas obowiązek noszenia maseczek, co wzbudziło wiele kontrowersji. Jedną z wątpliwych kwestii była możliwość używania maseczek jednorazowych więcej niż raz. Jak to wygląda w praktyce?
Czytaj więcej
Jakie są zalety obrusów wykonanych z ceraty?
Pomimo że obrusy z ceraty nieodzownie kojarzą się ze stylem PRL, to dziś wracają w wielkim stylu. Cerata sprawdzi się w każdej kuchni – jest niezwykle praktyczna i może prezentować się nad wyraz elegancko. Cerata to obrus z tworzywa sztucznego, który chroni blat stołu przed zniszczeniem. Jest niezwykle trwała i łatwa w utrzymaniu czystości. Ceratę wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką lub wyprać w pralce. Obrus ceratowy sprawdzi się na każdym grillu i imprezie w ogrodzie. Poza tym cerata będzie idealnym podkładem do wykonywania różnych prac plastycznych i rękodzielniczych.
Czytaj więcej
pixel