Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Informacje o sklepie

Właścicielem sklepu www.lubatexoutlet.pl jest  firma Centrum Obsługi Pojazdów spółka cywilna Sławomira Kubacka, Arkadiusz Kubacki, 58-420 Lubawka, ul. Szymrychowska 45B, NIP: 6141607428  
Lubatex to duża międzynarodowa Spółka z siedzibą w południowo zachodniej Polsce w odległości 220 km od Drezna, 160 km od Pragi i 100 km od Wrocławia.
Zajmujemy się produkcją pokrowców na materace w wielu wzorach i rozmiarach, materacy piankowych i sprężynowych oraz dużego asortymentu bielizny pościelowej i dodatków do niej. Eksportujemy nasze wyroby do krajów całej Unii Europejskiej. Produkujemy dla dużych i małych, tych co zamawiają w dziesiątkach tysięcy sztuk oraz dla tych, co potrzebują zrealizować zamówienia na krótkie limitowane serie ekskluzywnej pościeli.
Dla nas nie ma klientów ważnych i bardziej ważnych, wszystkich naszych kontrahentów traktujemy z należytą starannością i najwyższą uwagą, starając się zrealizować wszystkie oczekiwania co do jakości naszych wyrobów, terminowości dostaw i ceny. Wasze zamówienia możemy realizować z materiałów, które nam powierzycie lub możemy sami Wam przedstawić surowce niezbędne do realizacji zamówień.
Wykonamy niezbędne wzory, które prześlemy Wam, byście mogli je zaakceptować.
Dostawy surowców do naszej produkcji opieramy na zaufanych długoletnich dostawcach, którzy posiadają niezbędne certyfikaty jakości, odpowiednie zaplecze maszynowo / produkcyjne i podzielają z nami chęć do zachowania najlepszych standardów. 
pixel