Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

NAKŁADKI NA MATERACE

( ilość produktów: 2 )

Nakładki na materac w znaczący sposób przedłużają żywotność materaca. Przede wszystkim zapobiegają nadmiernemu brudzeniu się. Samą nakładkę w przeciwieństwie do całego materaca można bardzo łatwo wyprać. Kolejną ich zaletą jest to, że chronią one materac przed wycieraniem się i blokują wnikanie do niego roztoczy. Dzięki temu korzystanie z materaców staje się komfortowe i higieniczne. Nakładki na materac przydają się zwłaszcza kobietą w połogu i karmiącym piersią oraz rodzicom małych dzieci. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nakładek na materace.

Jakie nakładki na materac warto wybrać?

Wybierając nakładki na materac warto zwrócić uwagę na to, czy są one wodoodporne i w jaki sposób można je czyścic. Warto wybrać taką nakładkę, którą można prać nawet w 90 stopniach. Jest to szczególnie istotne w przypadku zabrudzeń moczem, bowiem dopiero tak wysoka temperatura neutralizuje nieprzyjemny zapach moczu oraz ewentualne przebarwienia. Dla komfortu użytkowania zaleca się kupno nakładek z gumką. Dzięki temu nakładka nie ściąga się w nocy i zapewnia komfort snu przez całą noc.

Bawełniane nakładki na materac

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo bawełniane nakładki na materac w rozmiarze 90/200cm. Są to produkty hipoalergiczne i przyjazne dla skóry. Nie blokują przepływu powietrza, dzięki czemu zapewniona jest odpowiednia cyrkulacja, a co za tym idzie stosowanie nakładek na materac nie powoduje pocenia się w nocy. Oferowane przez nas nakładki blokują wnikanie roztoczy do materaca, a także odseparowują od wszystkiego, co już się w nich znajduje. Są to produkty wysokojakościowe, które nie strzępią się nawet w przypadku dużego eksploatowania i częstego prania.

Pokrowce na materace – jakie mają zalety?

Pokrowce na materace to przede wszystkim skuteczna ochrona przed zabrudzeniem. To szczególnie przydatne elementy, gdy w domu znajduje się dziecko lub zwierzę. Użytkownicy nie muszą więc martwić o konieczność prania materaca przy ewentualnych zabrudzeniach – wystarczy zdjąć pokrowiec i wyprać go w pralce. Materace same w sobie dość dobrze radzą sobie z odprowadzeniem potu, ale z większą ilością płynów mogą już mieć problem. Wysuszenie mokrej powierzchni trwa natomiast dość długo, a leżenie na zawilgoconym materacu z pewnością nie wpłynie dobrze na zdrowie. Pokrowce w takiej sytuacji są więc nieocenionym wsparciem – wchłaniają nadmiar wilgoci i uniemożliwiają jej przeniknięcie do głębi materaca.

Pokrowce na materace – o czym pamiętać przy zakupie?

Większość pokrowców posiada specjalny, wygodny zamek błyskawiczny, dzięki któremu zapewniają 100% ochrony. Zakładanie pokrowca nie jest trudne – pod warunkiem, że wybierze się odpowiedni do materaca rozmiar. Należy też pamiętać, że niektóre materiały mogą się rozciągać, a inne kurczyć po częstym praniu. Jednak wybierając nasze produkty, użytkownik nie musi martwić się żadnym z tych problemów. Gwarantujemy, że nie będzie żadnych kłopotów z używaniem pokrowca i samego materaca.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą pokrowców na materace od Lubatex.

pixel