Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wielorazowe maseczki ochronne

( ilość produktów: 7 )

Wielorazowe maseczki ochronne to ekologiczny sposób na zapobieżenie transmisji wirusów w otoczeniu. Można je prać w wysokich temperaturach i dezynfekować, dzięki czemu są higieniczne i skuteczne. Według zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia prawidłowo użytkowane ochronne maseczki wielorazowe należy wymieniać co około 28 dni. Jest więc to tani i ekonomiczny sposób na zakrywanie dolnej części twarzy w transporcie publicznych, sklepach i innych miejscach, gdzie nakaz ten obowiązuje. Zapraszamy do przeglądnięcia oferty maseczek ochronnych.

Co trzeba wiedzieć o wielorazowych maseczkach ochronnych?

Maseczki wielorazowe można jednorazowo nosić do 8 godzin. Po tym czasie należy bezwzględnie pamiętać o tym, aby wymienić maseczkę o zużytą uprać lub zdezynfekować. Oferowane przez nas maseczki ochronne można prać w pralce w temperaturze nawet do 95 stopni Celsjusza. Minimalna temperatura prania, która zapewnia usunięcie bakterii i wirusów z maseczki to 60 stopni Celsjusza. Po wypraniu maseczkę można także wyprasować, dzięki czemu może ona lepiej przylegać do twarzy i zapewniać lepsze dopasowanie. Tak samo jak w przypadku maseczek jednorazowych należy pamiętać o tym, aby nie dotykać wewnętrznej strony maseczki rękoma oraz nie zsuwać jej na brodę podczas noszenia.

Maseczki ochronne damskie, męskie i dziecięce

W sprzedaży posiadamy szeroki wybór maseczek ochronnych damskich, męskich i dziecięcych. Maseczki dla dorosłych posiadają uniwersalny rozmiar, dzięki czemu będą one pasowały każdej osobie. Doskonałe dopasowanie maseczki na twarzy zapewnia wygodę, komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Nasze maseczki pomimo tego, że nie posiadają filtrów FFP2 lub FFP3 zmniejszają prędkość przepływu oddechowego i wydostawania się w powietrze śliny wydzielanej z ust.

Maseczki ochronne – co oferujemy w sklepie Lubatex?

Maseczki ochronne to element, który powinien mieć przy sobie każdy – nie tylko w trakcie pandemii koronawirusa. Jako producent Lubatex w swojej ofercie posiadamy maseczki, które są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są odpowiednie dla wszystkich, również dla osób o wrażliwej skórze. Mamy w asortymencie różne wzory i kolory, dzięki czemu wszyscy mogą dopasować odpowiednią maseczkę dla siebie.

Maseczki ochronne – dlaczego warto je mieć?

Nosząc na twarzy maseczkę ochronną przede wszystkim zmniejsza się ryzyko związane z przeniesieniem bakterii w okolice dróg oddechowych. W efekcie zmniejsza się konieczność dotykania twarzy i niweluje ryzyko rozprzestrzeniania się wirusów. Wielu uczonych uważa też, że maseczki mają duży wpływ na psychikę człowieka. Noszenie ich powoduje poczucie bezpieczeństwa i ochrony.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem maseczek ochronnych, które oferujemy jako producent Lubatex. Gwarantujemy, że z naszymi maseczkami można skutecznie zabezpieczyć się przed wirusami.

Ludzie w maseczkach

pixel