Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

NIEPRZEMAKALNE

( ilość produktów: 13 )

Prześcieradła wodoodporne

Szukają Państwo skutecznej formy zabezpieczenia łóżka przed wodą, potem, moczem, krwią, a także naskórkiem i włosami? Zachęcamy do kupna jednego ze sprzedawanych w naszym sklepie prześcieradeł wodoodpornych. To produkty, które łączą wygodę z praktycznością – zewnętrzna powłoka czyni odpoczynek komfortowym, a membrana pod spodem zapobiega przedostaniu się do gąbki materaca niepożądanych substancji, jednocześnie nie blokując swobodnego przepływu powietrza. Przyjazny dla skóry materiał pozwoli jej w pełni „oddychać” nocą, natomiast wszyte wokół specjalne gumki zabezpieczają przed ryzykiem zsunięcia się prześcieradła w trakcie snu. Zapraszamy do poznania oferty prześcieradła z gumką oraz pokrowce na materace.

Prześcieradła wodoodporne to rozwiązanie tanie i wygodne

Jednorazowy wydatek poniesiony przy kupnie prześcieradła wodoodpornego pozwoli uniknąć ciągłej wymiany materaców, gdy ulegną one zniszczeniu bądź zabrudzeniu na skutek nagłych zamoknięć. Jest to więc podwójna oszczędność dla użytkownika - zarówno pieniędzy, jak i czasu!

W naszym asortymencie znajdują się także inne nieprzemakalne produkty, które chronią łóżka przed wilgocią – na przykład wodoodporne nakładki na materace. Zachęcamy do wyboru rozwiązania skrojonego idealnie pod Państwa potrzeby!

pixel