Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

PODKŁADY NIEPRZEMAKALNE

( ilość produktów: 2 )

Podkłady nieprzemakalne to świetna ochrona materaca przed plamami z moczu i krwi. Można je prać w temperaturze nawet do 95 stopni, dlatego są higieniczne i można je stosować wielorazowo. Wysoka temperatura prania gwarantuje, że na pokładzie ochronnym nie pozostaną nieestetyczne plamy, a zapach moczu zostanie zneutralizowany. Takie pokłady są na co dzień używane w szpitalach i ośrodkach zdrowia, ale z powodzeniem można je stosować także w warunkach domowych. Zapraszamy do poznania się z ofertą podkładów nieprzemakalnych.

Komu zaleca się stosowanie podkładów nieprzemakalnych?

Stosowanie podkładów nieprzemakalnych na materace zaleca się w przypadku małych dzieci, które mają tendencję do moczenia się w nocy. Z tego samego powodu poleca się ich stosowanie osobom starszym. Podkład szpitalny bardzo dobrze sprawdza się również w przypadku osób z ranami pooperacyjnymi, z których może sączyć się krew lub inne wydzieliny. Zabezpieczają one materac przed nasiąknięciem, dzięki czemu wydłuża jego użytkowanie. Z łatwością można również zdjąć zmoczony podkład z łóżka, dzięki czemu szybko można wrócić do snu, zwiększając jego komfort.

Wygodne i praktyczne podkłady higieniczne

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wygodne i praktyczne w zastosowaniu podkłady higieniczne. Są one bardzo cienkie, dzięki czemu po założeniu nie wyczuwa się ich na łóżku. Nieprzemakalny podkład z membrany PU obszyty jest z obu stron delikatną i przyjazną dla skóry bawełną. Ich zaletą jest również dwustronność, co przyczynia się do wygody i długiego czasu użytkowania podkładu.

Jak dobrze wybrać podkłady szpitalne?

Podkłady szpitalne – niezależnie od ich rozmiaru i rodzaju – są bardzo ważnymi produktami, które gwarantują najwyższy poziom higieny i bezpieczeństwa pacjentów. Jednym z najważniejszych kryteriów jest poziom chłonności materiału. Jeżeli mamy do czynienia z wielokrotną wymianą podkładów higienicznych, to najlepszym wyjściem będzie zakup podkładów szpitalnych o niższej chłonności. W przypadku większej ilości wydzielin należy zaopatrzyć się w podkłady higieniczne z grubszą warstwą chłonną. Doskonałym wyjściem będzie też wybór podkładów nieprzemakalnych.

Podkłady higieniczne – jakie mają zalety?

Podkłady higieniczne pozwalają utrzymać w łatwy sposób pożądany poziom higieny. Dbałość o tej aspekt staje się za ich pomocą bardzo wygodne i nie wymaga skomplikowanych czynności. Należy pamiętać, że nie każde zabrudzenie jest widoczne na pierwszy rzut oka, a podkłady nieprzemakalne powodują, że nie trzeba martwić się różnymi zanieczyszczeniami. Podkład higieniczny jest wielorazowego użytku, dlatego można wygodnie je prać. Podkłady szpitalne tego rodzaju nie sprawią więc najmniejszego problemu nawet osobom, które nigdy wcześniej nie spotkały się z tego typu produktem.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem podkładów nieprzemakalnych, które proponujemy jako producent Lubatex.

pixel