Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

TOPERY

( ilość produktów: 3 )

Toppery – materace nawierzchniowe

Sprzedajemy świetnej jakości toppery, zwane także materacami nawierzchniowymi. Są to ochraniacze na materac o funkcjach podobnych do pokrowców materacowych. Podobnie jak pokrowce stanowią dodatkową ochronę przed zabrudzeniami, plamami czy przedostawaniem się potu do gąbki, a także mają zastosowanie antybakteryjne, nie powodują alergii i gwarantują higienę podczas snu.

Toppery łożkowe -  komfortowe i ciepłe

Toppery łóżkowe kupuje się przeważnie, gdy materace, na których śpimy nie zapewniają dostatecznego komfortu w trakcie spania. Czasem zdarza się, że zamówiony materac nie jest w pełni dostosowany do potrzeb klienta, ale na szczęście dzięki naszemu produktowi to nie musi od razu wiązać się z koniecznością jego wymiany lub nabycia nowego egzemplarza. Dodatkowa gąbka jest gwarantem wygodnego i spokojnego odpoczynku w nocy, ponieważ skutecznie oddziela śpiącego od tego, co znajduje się w materacu, a specjalne mocowania i niewielka waga umożliwiają ich łatwe nałożenie na materac.

Jednak nie tylko niewygodny materac może okazać się w tym względzie problematyczny. Przecież bardzo często śpi się na pikowanych wersalkach i rogówkach posiadających liczne nierówności. To właśnie topper w takich przypadkach pozwoli na zredukowanie dysproporcji na powierzchni łóżka, które powodują niewygodę, a tym samym wpłynie na poprawę jakości snu.

Warto zapewnić swojemu ciału optymalny wypoczynek i już teraz skorzystać z naszej oferty!

pixel