Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

WODOODPORNE NAKŁADKI NA MATERACE

( ilość produktów: 3 )

Rozszerzyliśmy swoją ofertę sprzedażową dotyczącą ochraniaczy i nakładek materacowych, dzięki czemu już teraz mogą Państwo nabyć wodoodporną nakładkę na materac. Nakładki te zostały wyposażone przez producentów w dodatkowe funkcje zapewniające większą ochronę przed wilgocią.

Wodoodporne nakładki są rodzajem higienicznej bielizny pościelowej, która chroni materac lub inną powierzchnie służącą do spania przed zmoczeniem lub podobnie jak toppery – przed zabrudzeniami. Składają się z kilku warstw o zróżnicowanych funkcjach i właściwościach. Warstwa wierzchnia jest antyalergiczna, przyjazna dla ciała i pozwala skórze „oddychać”. Natomiast warstwa dolna lub wewnętrzna jest zwykle wykonana z folii PCV, której struktura pozwala na zapobiegnięcie przedostania się moczu bądź krwi do powierzchni materaca, a zarazem zapewnia odpowiedni przepływ powietrza. Zapraszamy do poznania naszej oferty nakładek na materace.

Komu zaleca się stosowanie wodoodpornych nakładek na materace?

Nieprzemakalne nakładki na materace łóżkowe są idealnym wyborem dla osób z wieloma przypadłościami, których skutkiem jest nietrzymanie moczu, a także dla dzieci borykających się z tym problemem. Możliwość prania ich w wysokiej temperaturze pozwala na niwelowanie uciążliwych zapachów moczu i innych wydzielin. Z racji tego, że nakładki Nakładki chronią materace przed przedostaniem się do ich wnętrza krwi, stanowią produkt przystosowany dla osób ciężko chorych.

Ale jest to także propozycja idealna dla tych z Państwa, którzy mają trudności związane z nadmiernym poceniem się. Po co się narażać na spanie na łóżku z materacem przesiąkniętym potem? Nie jest to ani przyjemne, ani zdrowe i higieniczne. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Ochraniacze na materac – jakie mają zalety?

Ochraniacze na materac stanowią pierwszą warstwę ochronną, która zabezpiecza wkład materaca. Pozwala uniknąć zabrudzeń i konieczności czyszczenia materaca. To też rozwiązanie, które cenią sobie alergicy. Ochraniacz zabezpiecza też pokrowiec i materac przed zniszczeniem czy rozdarciem. Zapobiega przenikaniu w głąb materaca kurzu, potu czy włosów – codziennych zanieczyszczeń pozostających na materacu. Korzystając z takiej ochrony niweluje się więc ryzyko związane z rozwojem roztoczy czy pleśni we wkładzie. Nieprzemakalne ochraniacze nie dają też możliwości przedostania się wilgoci do wnętrza materaca.

Ochraniacze na materac – co oferujemy w Lubatex?

W sklepie Lubatex gwarantujemy wysokiej jakości ochraniacz na materac, który pozwoli zadbać o higienę w sypialni. W asortymencie posiadamy duży wybór nieprzemakalnych i antyalergicznych ochraniaczy, który są dostępne w wielu rozmiarach. Dzięki temu z łatwością można zamówić u nas produkt, który będzie idealny zarówno pod względem dopasowania do materaca, jak i zastosowanych materiałów. Oferujemy nakładki dwuwarstwowe z bawełny 100% lub z ciepłego frotte.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą ochraniaczy na materace w sklepie Lubatex.

pixel